Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Dévid
Újonc
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : David_Leonhart

EMS=Emergency Medical Services Empty EMS=Emergency Medical Services

Hétf. Okt. 14, 2019 6:57 pm
OOC információ
Eriknek hívnak , nagyon szeretek kosarazni, és Most így Októberben megkedveltem a kézi labdát. Nem vagyok egy villám futó, de azért egész jól játszom kézilabdásként.
Emellet szeretek bicajozni, mostanában rá vagyok kattanva arra hogy megtanuljak egykerekezni, és kisebb nagyobb sikerrel ez össze is jön C:
Emellet szeretek a gép előt ülni és kockulgatni. Utálom a sulit (mí meglepő) bár szerintem senki sem szereti.
Elektrika szakra akarok majd menni Borsra ha eljön az ideje. Emellet szeretek emberekkel együtt dolgozni, és emberekkel lenni.

Mi a terved a frakcióval
Először is, szeretnék egy RP tudású frakció közösséget létre hozni, + ha a haveroknak akik EMS társak voltak van MTA juk, őket is ide hívni, mert ők is tudtak nagyon jól, emellet, szeretnék olyan embereket felvenni, akik nem csak azért jöttek a frakcióba, hogy fizetést kapjanak, hanem hogy az embereken segítsenek, emellet a játékosoknak példát mutassan, hogy mi is az az igazi RP

Tapasztalat szinten, egy tizes skálán hanyasra becsülöd magad?
Nem vagyok egy egoista, és nem is becsülöm alá magam, de az Orvos Munka úgy a szerveren, úgy IRL nehéz, ezért maximum egy 10/5, de lehet hogy még sokat adtam magamnak.

Mit tennél ha egy autóbalesetbe keverednél. Hozzá teszem, két kocsi csapódott egymásnak, kb 40 km/h val, az egyik a kocsiban eszméletét veszi, a másik peddig eszméleténél van, majd kiszál a kocsiból?
Először is, megnézném az eszméleténél lévő emberkénken a sérüléseket, majd ha nem súlyos, percek alaltt el látom, eközben szólok valakinek értesítse a mentőszolgálatott, illetve hogy segítsenek nekem.
Ha az utas aki eszméleténél van, csak egy fejhasadása van, elmagyaráznám valakinek mit tegyen, majd oda megyek a másikhoz.Amennyiben a másik sérültnek hörgős a légzése, nem tudok mit tenni, megvárom a mentő szolgálatott, ha nem, akkor minden tudásom bevetve segítek rajta.

Köszönöm hogy elvolvastad eme rövdike kis pályázatott, ha tetszik jó ha nem úgyisjó c: Ha nem tetszik, ne csak annyit írj =Nemtámogatom mert azzal sokra nem megyek, kell vélemény is, hogy miért C:
Chez
Chez
Újonc
Hozzászólások : 19
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

EMS=Emergency Medical Services Empty Re: EMS=Emergency Medical Services

Hétf. Okt. 14, 2019 8:14 pm
Nem rossz-Nem rossz, szerintem kicsit még bővítsd... Nem sokat hallottunk arról, hogy miért pont te vagy a megfelelő erre a posztra... Vagy, hogy mik a részletes terveid a frakcióval. De minden esetre támogatom, mivel kitudja mit rejt egy pályázat, a gyakorlatra mindig sokkal inkább kíváncsi vagyok!
avatar
Dévid
Újonc
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : David_Leonhart

EMS=Emergency Medical Services Empty Re: EMS=Emergency Medical Services

Kedd Okt. 15, 2019 6:07 pm
Igazából így a pályázatokban szerencsétlen vagyok, RP ben inkább jobb. A pályázat írás sosem volt erősségem. De ha jól emlékszem, leírtam mik a terveim a frakcióval.
Csuka
Csuka
Admin
Hozzászólások : 56
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : Makar Jermoraj
https://redcounty.hungarianforum.com

EMS=Emergency Medical Services Empty Re: EMS=Emergency Medical Services

Kedd Okt. 15, 2019 10:40 pm
Megkapod a frakciót, majd privátban egyeztetünk.
Ajánlott tartalom

EMS=Emergency Medical Services Empty Re: EMS=Emergency Medical Services

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.