Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Oliver_Jack
Újonc
Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Vas. Okt. 13, 2019 9:48 pm
        Krisztian vagyok 21 eves, Erdelyben lakom egy furdotelepen. A tanulmanyaimat mar a 2017 evben befejeztem. Miutan semmi eletkedvem nem volt egyetemre menni es tovabbi "bortoneveket" letolteni mas 'bortonorokkel" ugy dontottem, hogy munkaba allok es nem logok a szuleim nyakan. Egy panzioban dolgozom mint adminisztrator, a munkaprogramomat en csinalom sajat magamnak ugyhogy a szabadidom az korlatlan, a munkam elvegzese utan nem zaklat senki, hogy csinaljam ezt es csinaljam azt, ha a munkahelyemen is vagyok akkor is tudok jatszani. A kedvenc idotoltesem az a filmezes a baratnommel es a szamitogepes jatekok.

       Azert szeretnek administrator lenni a  Red County Rp szerveren, hogy segiteni tudjam a kozosseget barmilyen modon. Tamogatni az ujakat a beilleszkedesben es segiteni a regebbi jatekosoknak a felmerulo problemak megoldasaban. Szivesen segitek akar egy tanacsal vagy akar egy megoldassal a szerver fejlodeset azert, hogy naprol napra csak jobb legyen es mindenkinek megfeleljen.

       Egy adminisztrator feladata az nagyon sok oldalu tud lenni. Helyzettol fuggoen dontest hozni egy jatekos "sorsarol", hogy az adott szabalysertesre milyen buntetest kell kiszabni, vagy akar, csak megoldani egy kisebb vitat ket jatekos kozott es kozos nevezore juttatni oket a kellemes jatekelmeny erdekeben. Tudnia kell egyedul donteseket hozni neha konnyebeket neha nehezebbeket, de neha tudnia kell segitseget kerni a csapattarsaitol a legjobb eredmeny erdekeben, ezert nagyon fontos a csapatjatek.

       Hogy oszinte legyen, nem tudom, hogy miert pont en legyek a kivalasztott, amit fel tudok hozni az erdekemben az az, hogy nagyon jo csapatjatekos vagyok es ugy talalom, hogy a problemamegoldo keszsegem is eleg jo.

      Igen, van mikrofonom.
 
  Ezek a tulajdonsagaim jutottak eszembe igy elsore, van ami rossz es van ami jo, dontsetek el hogy hova is sorolnatok ezeket.
     - szokimondo.
     - segitkesz.
     - csapatjatekos.
     - nem nagyon viselem el a nallam kisseb besorolasu szemelyek pofazasat.
     - kritikus.
     - helyzetenkent tulsagosan oszinte.
     - vicces.
     - cel-orientalt.


UI. Voltak bekezdesek is, valamiert eltuntek.
avatar
Dévid
Újonc
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : David_Leonhart

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Hétf. Okt. 14, 2019 1:53 pm
Szia, nekem tetszik a jelentkezésed, de mivel ékezet hiány van, ezért párszor el kellt olvassam, hogy jobban megértszem. De azért sok sikert. (Ha nem lenne szabad ide hozzászolnom, nyugodtan lehet törölni)
avatar
Oliver_Jack
Újonc
Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Hétf. Okt. 14, 2019 2:29 pm
Szia, igen tudom hogy ez egy par szemelyt akar zavarhat, sajnos a laptopomon is angol billentyuzet van es a Pc-n is.
A megertest elore is koszonom.
Dr.Dominic H.
Dr.Dominic H.
Újonc
Hozzászólások : 40
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Hétf. Okt. 14, 2019 2:39 pm
Szia kedves Oliver,maga a jelentkezési lap jó,de az ékezet mentesség eléggé zavaró lehet főleg ha a szerveren Adminügyben így írnál,Tartózkodom!
Csuka
Csuka
Admin
Hozzászólások : 56
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : Makar Jermoraj
https://redcounty.hungarianforum.com

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Hétf. Okt. 14, 2019 3:27 pm
Értelmes embernek tartalak jó párszor beszéltünk már, ha a lappal nem is nyilván az ékezet mentességre még mindig allergiás vagyok, ha tudsz szerezz be egy magyar billentyűzetet, ha pedig végképp nem tudsz beszerezni egyet elnézem neked.

Minden esetre kapsz tőlem egy támogatómat. Very Happy
avatar
Dévid
Újonc
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : David_Leonhart

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Hétf. Okt. 14, 2019 6:29 pm
Figyelj, nekem sem magyar a bilentyűzetem, se a gépem, (bilentyűzeten nincsennek felfestve ékezetes betűk ebből gondolom) de belehet állítani hogy tudj ékezetesen írni Very Happy
avatar
Jiimmy
Admin
Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Baks
IC Név : Jimmy Toretto

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Szer. Okt. 23, 2019 5:01 pm
Egy admin feladata nem feltétlen csak a playerek "figyelése",hanem a szerver rendben tartása.Gondolok itt szerverbugok felkeresése a minnél élvezhetőbb játék érdekében. //telo
avatar
mrmacko2019
Moderátor
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 10.
IC Név : Mack Crawford

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Csüt. Okt. 24, 2019 6:55 pm
na indulj meg fele teis felvagy veve
Ajánlott tartalom

Oliver Jack, Administratori jelentkezes. Empty Re: Oliver Jack, Administratori jelentkezes.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.