Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Jason_Ghoul
Újonc
Hozzászólások : 5
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : Jason Ghoul

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Jason Ghoul Admin pályázata

Vas. Okt. 13, 2019 8:14 pm
- OOC  információk magadról [5-10 mondat]:


Nagy András vagyok, 15 éves, pécsi srác. Szabadidőmben rollerezek, illetve táncolok. Jelenleg 9. osztályos vagyok a Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskolában, és ettől az évtől meg kell lennie egy ún. 50 közszolgálati órának, ezért hétvégenként lehet kicsit inaktív leszek. Továbbtanulásom még messze lesz, hiszen gimnáziumba járok, de majd informatika szakra szeretnék menni, azon belül is Programozó szakra.



- Miért szeretnél adminisztrátor lenni a Red County Rp szerverén? [2-3 mondat]


Szeretnék egy jó közösségbe körébe tartozni. Szeretném segíteni az adminisztrátori munkátokat, illetve segítenék a szerveren rendet tartani.


- Mi egy adminisztrátor feladata? [3-4 mondat]


Segíteni a kisebb, esetleg kezdő játékosokat. Figyelni a szabálytalanul viselkedő, esetleg külső programot használó embereket, és ezeket szankcionálni. Ha esetleg hibát jelentenek nekem, akkor a hibát továbbítani a Fejlesztők felé mihamarabb.



- Miért pont téged válaszunk? [2-3 mondat]


Mivel elég sok szerveren voltam Admin/Adminsegéd, (Csukával és Mack-el is dolgoztam együtt) ezért értem a dolgom.Megpróbálok sokat aktív lenni, így sokat tudnék segíteni, illetve a szerveren lenni.



- Van e mikrofonod ?


Van, illetve Discordom és TS-em is



- Írj magadról három jó és három rossz tulajdonságot!


Pozitív:


  1. -Segítőkész
  2. -Jófej
  3. -Tanulok a hibáimból


Negatív:


  1. -Kiállok a saját igazamért (Ez olykor pozitív is tud lenni)
  2. -Ha valaki leáll velem vitázni, van esély, hogy felkapom a vizet
  3. -Szórakozott (Néha ez is tud pozitív lenni, de inkább ide írom)




Köszönöm, ha szántál időt a pályázat elolvasására


A hozzászólást Jason_Ghoul összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 13, 2019 9:28 pm-kor.
Csuka
Csuka
Admin
Hozzászólások : 56
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : Makar Jermoraj
https://redcounty.hungarianforum.com

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Vas. Okt. 13, 2019 8:39 pm
Szervusz!
Már régről ismerlek és bírlak is. Valóban együtt voltunk az admin team-ben west-en és egész jól el voltunk.
Szerintem kicsit bővítened kellene a lapot, mert amit leírtál az nem rossz, de van ahol nem lett meg az elvárt szöveg mennyiség sem.

Pl. Miért szeretnél adminisztrátor lenni a Red County Rp szerverén? [2-3 mondat]

Ezen kívül a harmadik kérdésre a válaszod kicsit értelmezhetetlen, de végülis meglehet érteni csak nehezen.

Szerintem kicsit bővísd alakísd ezt az egészet. Egy formázás is megdobná.

Sok sikert, örömmel látnálak téged az admin team-ben, még úgyis ha én nem leszek admin. Very Happy
S8N
S8N
Admin
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : John Johnson

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Vas. Okt. 13, 2019 8:54 pm
Huh, hol is kezdjem...

Az első kérdésre igazábol nincs rossz válasz, nem is szeretnék belekötni.
A második kérdésre nem kaptunk megfelelő választ, illetve egy mondatba sűrítetted az egészet. Az szerveren lévő fejlesztésekben ötletet adni illetve "megvalósítani" azt máshol kell, van rá megfelelő topic.
Az adminisztrátor feladatához igen érdekesen fogalmaztad meg a válaszodat.
A negyedik kérdésre nem válasz, hogy az "xy"-nal dolgoztál/ismered. Leírtad, hogy az 50 órás cucc miatt nem leszel olyan aktív, akkor most hírtelen mégis?
A tulajdonságoknál a kettő "negatív"-at nem igazán értem, egy célratörő ember nem kapja fel a vizet és nem áll le vitáz random emberekkel.
avatar
Jason_Ghoul
Újonc
Hozzászólások : 5
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : Jason Ghoul

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Vas. Okt. 13, 2019 9:30 pm
A 3. kérdést teljesen átfogalmaztam, illetve bővítettem több helyen, Köszönöm az építő jellegű kritikákat
avatar
Jiimmy
Admin
Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Baks
IC Név : Jimmy Toretto

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Hétf. Okt. 14, 2019 5:28 pm
Fölösleges beleírni,hogy hány szerveren voltál admin mert azt igy bárki mondhatja.
avatar
mrmacko2019
Moderátor
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 10.
IC Név : Mack Crawford

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Csüt. Okt. 24, 2019 6:55 pm
Teis felveve
Ajánlott tartalom

Jason Ghoul Admin pályázata Empty Re: Jason Ghoul Admin pályázata

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.