Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Chez
Chez
Újonc
Hozzászólások : 19
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Chez. Empty Chez.

Vas. Okt. 13, 2019 7:44 pm
Chester Adminisztrátori Jelentkezése

Benedek Kristóf vagyok, 2004 május 26-án születtem Ózdon. Óvodát és az általános iskola első 6 osztályát szülővárosomban jártam ki, majd 2017 augusztusában elköltöztünk Kaposvár mellé egy faluba. Itt letöltöttem maradék két évem az általános iskolában, majd pedig informatika szakon kezdtem meg tanulmányaim a KSZC Eötvös Loránd szakközépben. Most itt vagyok 0. (azaz nyelvi előkészítő év). Hétköznapjaimon sajnos elég későn érek haza, és tanulnom is sokat kell, így hétköznapokon 2-3 órát tudok mindössze ráfordítani. Hétvégente akár 8 órát is, de ez a legjobb eshetőség (mivel közben egy maszekos hétvégi munkahelyen dolgozok, és van hogy szombatjaimat vagy vasárnapjaimat ott töltöm. Időm nagy részét vagy hobbi, vagy munka szinten videó illetve kép szerkesztéssel töltöm. Szeretek barátaimmal lenni, legtöbbször együtt a városban, de ha az idő(járás) nem engedi, akkor egy jó kis RL is megteszi együtt. Szeretek csapatban dolgozni, habár utálom ha valaki túlságosan főnökösödő, főleg ha az adott ember alattam vagy velem egy szinten áll. Persze ha egy nálam följebb álló ember parancsot ad, azt el kell végezni, de azt is lehet normálisan, azonban én úgy tudom a jelenlegi vezetőség nagyon jó, legalább is ahogy ismerem őket.

Azért szeretnék admin lenni, mivel szeretek az lenni. Ez furán hangozhat, de egyszerűen minden velejárójával szeretem az admin életet. Szeretek segíteni másoknak, "szeretek" szankcionálni, ez értsétek jól... Azt szeretem ha valaki jogosan elnyeri méltó büntetését, és ha ehhez hozzá tudok járulni annak örülök. Örülök amikor segítek valakinek, és akár csak egy "köszi"-vel de meghálálja amit tettem érte, és ez igazi felüdülés számomra.

Adminisztrátori feladatok messzire elnyúlnak. Lényeges a játékosok segítése, fontos, hogy független tudjon maradni minden helyzetben és megfelelően szankcionálni. Lényeges továbbá, hogy a szabályzatot nagyon jól tudja, és akár szó szerint tudja idézni ezt, hiszen akár döntő is lehet adott vitában.

Azért válasszatok engem, mert... Igazából nem tudom... Semmi okom rá hogy feltétlenül engem válasszatok, nem vagyok többszörös diplomás magasan képzett szakember... De én szeretnék admin lenni, és páran már itt ismerik a múltam, szóval megtudjátok ti mondani jó leszek e erre a feladatra vagy sem.

Mikrofonnal rendelkezem természetesen, és nincs zavaró tényező a háttérben se.

Tulajdonságaimmal kapcsolatban elég nehéz írni bármit is, hiszen magamat valamilyen irányba akárhogy is próbálom elfogult leszek... De megpróbálom a legjobban össze szedni... Azt hogy ebből mi jó és mi rossz azt ti döntsétek el Wink
- Nem fogadok szívesen nálam a ranglétrán lejjebb állóktól erős nem építő jellegű kritikát
- Sokszor túl őszinte vagyok
- Ha felmegy a pumpa, akkor képes vagyok sajnos erősebb szavakkal is illetni játékosokat
- Ha fáradt vagyok, – ami esténként sokszor van – a helyesírásom egy krumpli szintjével SE lesz összehasonlítható
- Könnyen beszélek(írok) csúnyán (obszcénül)
- Szeretek csapatban dolgozni


Nincs megformálva, nincs részekre bontva se semmi.. Tudom, de ez vagyok én.. Ha kell kell, ha nem, nem
Köszönőm előre is a bírálást
Chez.
Dr.Dominic H.
Dr.Dominic H.
Újonc
Hozzászólások : 40
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Chez. Empty Re: Chez.

Hétf. Okt. 14, 2019 2:44 pm
Szia,Chez,régről ismerlek és a lapod is jó,ezek alapján Támogatlak.
Sok Sikert
Csuka
Csuka
Admin
Hozzászólások : 56
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : Makar Jermoraj
https://redcounty.hungarianforum.com

Chez. Empty Re: Chez.

Hétf. Okt. 14, 2019 3:23 pm
Kár a szóért, részemről ez egy egyértelmű igen.

Remélem bekerülsz az admin team-be. Cool
avatar
Jiimmy
Admin
Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Baks
IC Név : Jimmy Toretto

Chez. Empty Re: Chez.

Hétf. Okt. 14, 2019 5:24 pm
Kedves Chez! West-en még ha nem is játszottunk annyit,mégis fűznek hozzád élmények.Szerintem te egy olyan ember vagy aki fiatal de már szinte felnőttként viselkedsz. Very Happy Ismerhetsz,szerintem jó a döntés képességem.Egyértelmű igen.
Chez
Chez
Újonc
Hozzászólások : 19
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Chez. Empty Re: Chez.

Hétf. Okt. 14, 2019 6:39 pm
Azta mindenit.. Nem is tudom mit mondjak, nem számítottam ilyen jó fogadtatásra. Köszönöm srácok, akár mi is lesz nekem már a ti véleményeitek is nagyon jól esnek. Köszönöm!
avatar
Dévid
Újonc
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 13.
IC Név : David_Leonhart

Chez. Empty Re: Chez.

Szer. Okt. 16, 2019 3:40 pm
Nos, cső Chez! Nekem nagyon tetszik a jelentkezési lapod! Remélem majd bekerült az Admin csapatba! Westen is nagyon jól RPzgettél, és adminsegédként is tevékenykedtél. Nem szeretnék regényt írni, így nem is sokat írok!
Szerencsére nekem volt részem RPzni veled, és azok a pillanatok örökök maradnak! Így, TÁMOGATOM!
avatar
mrmacko2019
Moderátor
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 10.
IC Név : Mack Crawford

Chez. Empty Re: Chez.

Csüt. Okt. 24, 2019 6:54 pm
Jolvan battya felvagy véve
Ajánlott tartalom

Chez. Empty Re: Chez.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.