Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Chez
Chez
Újonc
Hozzászólások : 19
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Chester Benning Empty Chester Benning

Csüt. Okt. 10, 2019 8:49 pm
ha lusta vagy felolvasni: 

A nevem Chester Benning, 1976 március 20-án születtem Phoneix legnagyobb városában, Arizonában. A szüleim az 1980-as évek végén elváltak. Később, többnyire szüleim válása miatt kokain és metamfetaminfügőséggel küszködtem, de végül legyőztem a drogfüggőséget. Középiskolás éveimet informatika szakon töltöttem, de nem nagyon jött össze ebben a témában elhelyezkedni, így később egy Burger Kingben dolgoztam. 1996-ban rámtalált a szerelem, majd még ebben az évben feleségül is vettem Samantha Marie Olit-t. Nemsokkal házasodásom után pár régi gimis barátommal összeállva csináltunk egy garázsbandát, az akkora Grey Daze-t, de 1998-ban felhagytunk a zenéléssel és szétváltak útjaink. Miután már teljesen feladtam volna zenei pályafutásomat, ekkor Jeff Blue az akkori Zomba Music elnöke felajánlott egy meghallgatást a Xero zenekarral. A meghallgatás sikeres volt, így családommal együtt Kaliforniába költöztünk. A banda későbbi neve Linkin Park, ezen a néven is adtuk ki első albumunk a Hybrid Theory-t. Ebben ismét Jeff Blue segített nekünk, mivel ekkor már a Warner Bros Records elnöke volt, így a Warner neve alatt adtuk ki albumunkat. A banda tagjai közt ott volt Mike Shinoda, Joe Hahn, Brad Delson, Rob Bourdon és Dave Farrel. Ez az albumunk, habár a legelső, ennek ellenére az eddigi legsikeresebb is: Mike azt monda a dalszövegről, hogy az érzelmekről, a tapasztalatokról szólnak és a "mindennapi érzelmekről, amikről beszélsz és amikre gondolsz". Ez utóbbi idézet egy dalunkból. Így haladva tovább 12 albumot adtunk ki a mai napig, de ennyire ne szaladjunk előre. 2005-ben első feleségemtől elválva, majd még ebben az éven ismét megházasodva vettem el Talinda Ann Bentley-t. Az életem egy monoton része következett: Album, koncert, család. Így az évek végére 6 gyermekkel és 12 albummal lettem gazdagodtam. Az életem gyönyörű volt, de nekem több kellett. 2017-ben visszavonultam, és alapítottam egy saját kaliforniai rádiót, de sajnos Kaliforniában sok rádió volt, így nem pont az enyém futott be. 2018-ban Elköltöztem egy kis megyébe San Andreas államba, majd itt másfél évig rádióztam, amit elképesztően szerettem, de ennek is eljött a vége, a helyi kormány csődöt mondott, és zavargások törtek ki, többek közt a stúdióm is leégett, benne az életemmel. De nem adtam fel, 2019-ben elköltöztem, majd így 2020-hoz közeledve indítom el a WestNews Company-t melyek többek közt egy rádió is.
Csuka
Csuka
Admin
Hozzászólások : 56
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : Makar Jermoraj
https://redcounty.hungarianforum.com

Chester Benning Empty Re: Chester Benning

Csüt. Okt. 10, 2019 8:53 pm
Szét adom <3
S8N
S8N
Admin
Hozzászólások : 11
Csatlakozott : 2019. Oct. 04.
IC Név : John Johnson

Chester Benning Empty Re: Chester Benning

Csüt. Okt. 10, 2019 9:08 pm
Chez
Chez
Újonc
Hozzászólások : 19
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Chester Benning Empty Re: Chester Benning

Pént. Okt. 11, 2019 4:07 pm
S8N írta:
https:

clown

Tulajdon képen az Ő élete, de itt ott kiszínezve, meg persze a 2017 utáni évek átírva.
Ajánlott tartalom

Chester Benning Empty Re: Chester Benning

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.