Red County Roleplay
Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dr.Dominic H.
Dr.Dominic H.
Újonc
Hozzászólások : 40
Csatlakozott : 2019. Oct. 05.

Dominic_Hamilton Empty Dominic_Hamilton

Csüt. Okt. 10, 2019 4:31 pm
Karakter Történet



Karakter név:Dominic_Hamilton

Magasság: 189

Kor:24 év.

Nemzetiség:Mexikói

Szemszín:Kék

Bőrszín:Fehér.

Hajszín:Barna.

Hajhossz:Rövid

Hajstílus: Afro.

Általános öltözködés:Fekete nadrág,Fekete cipő,ing.

Tetoválás/piercing:Nincs

Sebhely/ismertető jelek:Nincs

Betegség(ek): Nincs.

Fizikai erőnlét:Sportos.


Személyiség (4 darab):
Humoros
Kedves
Odaadó
Inteligens


Erősségek (3 darab):
Vezetési kézség
Probléma megoldó kézség
Bátor


Félelmek (3 darab):
Vesztés
Halál
Ragadozó Állatok

Karakter célja(i) az életben:Családot alapítani,ismert nyomozóvá válni.

Családtagok (név, kapcsolat):Vivien Hamilton,Ikertestvér.

Karakter legmagasabb végzettsége: Szakképesítés szerelőnek,Biológia diploma


Önéletrajz

I. Rossz emlékek...
Dominic_Hamilton 1996-ban született Mexikóban ikertestvérem Vivien_Hamilton úgyszint!.6 évesen a szüleim Anyám: Jennifer_Reinard és apám John_Hamilton feladtak az általános iskolában.Apám az allámnál dolgozott mind belügyminiszter,anyám a kórházban mint Sebész. Nagyon odaadóan tanultam,hogy nagykoromban legyen belőllem valami.És bejött mivel amikor kijártam az általános 15 évesen jó jegyekkel kerültem ki.Közben az iskolában ahogy jártam rossz társaságba keveredtem mivel volt egy kissebb "banda" amihez eléggé közel álltam,ezért amikor elérkezett a beavatásom ideje,ki kellett rabolnom egy boltot,de a rendőrök nem kaptak el szerencsémre,mert ez az egész eléggé rosszul sült el.Amikor fegyvert rántottam a boltban,nem vettem észre hogy van 1 biztonsági őr a közelben és majdnem lelőtt,muszáj volt megsebesítenem az őrt,de mert stressz helyzetben voltam,ezért véletlen mellkason (Tüdőn) lőttem őt és a helyszínen elhunyt,addig a kasszánál álló boltos,bekapcsolta a riasztót de a kassza tartalmát át adta nekem.Utánna amire menekülésre került volna a sor,megérkeztek a rendőrök,a banda társaim pedig elmenekültek.Szerencsémre volt volt hátsó ajtaja a kisboltnak,amelyen keresztül megtudtam menekülni,a bolti kamera felvett mindent,de maszk volt rajtam ezért az arcom nem volt kivehető.Nem sokkal később a TV-ben is bejelentették a rablást,fantom kép is volt,de nem tudtak megtalálni,idő közben eltelt 1,2,3 év és ez az ügy kezdett elhalványodni minden ember gondolataiban.

II. A jó útra térés
Amikor 15-16 évesen bekerültem a közép iskolába nem akartam a szüleim pénzét használni tandíjra ezért munkát kerestem mint pizzafutár.Megpróbáltam bujdosni mivel ez a rablás eléggé rossz húzás volt tőlem,belátom mert kiontottam egy ártatlan ember éltét,a rablás után ezért megpróbáltam tartózkodni a bandától,ami végülis bejött,csak nyavgattak hogy gyere,téged a törvényen kívüliek oldalára rendeltek,én ellenkeztem,míg egyszer nem egy motelben aludtam,betörtek hozzám 3-man láttam hogy a haverjaim azok,szerencsére elővigyázatosságból mindig tartottam magamnál fegyver,elővettem a Glockom és mind a 3-mat megsebesítettem,ez az egész 3 évvel a rablás után történt,ott elhatároztam hogy jó útra térek,nem fogok ilyen mocsakékokkaal foglalkozni,ott helyben megöltem őket,béreltem 1 kocsit és elvittem őket 1 eldugott helyre.Volt nállam 1 kanna benzin,a hullákat,a fegyveremet,és minden a rabláshoz köthető dolgot,ami emlékként szolgált elégettem,az akkor használt ruhámat,maszkomat,mindent.Elhatároztam hogy megtisztulok,nem fogok drogozni,mert csak most láttam be hogy ez az egész csak rosszra vezet.A tanulás közben nem volt sok időm mivel még a bandásoktól is rettegtem még hogy a társaik felkeresnek,ezért maszkaban pizzaafutárkodtam is.Voltak olyan korszakok amikor nagyon keveset kaptam,mivel amikor vizsga volt vagy valami nem mentembe annyira sokat dolgozni.Nagy nehezen 19-20 évesen kijártam középiskolát jelesekkel.Utánna felmondtam és elmentem németországba továbbtanulni,új életet kezdeni,mivel ami Mexikóban történt,Mexikóban is marad!

III. A visszautasíthatatlan ajánlat.
Németországban,Hamburgban munkát kaptam mint árúrakodó egy cégnél.Egyszer a főiskolára jött a Németországi hadsereg Ezredese,keresni pár jóra való tisztet,engem szúrt ki leg elősször,félrehívott beszélgetni,én mondtam hogy nem mehetek mert a tanulmányaimat szeretném befejezni.Ő azt mondta ezen nem kellesz aggódnom,mert ő elrendezi ezt az egésszet.Erre én szedtem a cók-mókomat és vele mentem,elfogadtam az ajánlatot,2-3 évig a Német hadseregnél szolgáltam közben tizedessé lettem.De ennek ára is volt,volt mikor támadott minket Amerika,akkor mindenkit megöltek,csak én maradtam a csatatéren,az ellenség vonalai mögé kerültem és új tettem mintha dezertáltam volna,de nem,a lőszer raktárukat kerestem,hogy az égbe repítsem azt,szerencsével meg is találtam azt,keresem 1 gránátot,bedobtam és én pedig már csak futottam,az egész ellenséges tábor az felrobban,minden katonával.Mikor már leszerelhettem,még 1 évig visszamentem a főiskolára,tanulni.Lassan kijártam a főiskolát és az árurakodó cégtől pedig a katonai szolgálataim előtt felmondtam.A szüleimmel persze tartottam a kapcsolatot,küldtek nekem kézpénzt,de visszaküldtem nekik,mivel már megakartam állni a saját lábamon.Közben voltam szerelő is,egy kis időre,mivel ahogy végeztem a főiskolával,felmondtam,de egy panasz sem jött rám,profi szerelőként voltam szerelő.A főiskola befejezettével 23-24 évesen megkaptam szakképesítésem szerelőnek,diplomámat biológiából!

IV. A költözés
Az ezredes,nagyon büszke volt rám,mondta is hogy maradjak németországban,de mondtam hogy nem,mennem kell,világot szeretnék látni,de akármikor segítség kell,keressen fel és megyek.Ezzel elbúcsúztam a hadseregtől és németországtól is,Hamburgban repülőre szálltam és visszautaztam a szüleimhez,Mexikóba.Nagyon hiányoztam nekik,nagyon vártak már haza nagyon aggódtak értem.Amire hazaértem mondtam apámnak hogy kiköltözök Amerikába,egy jobb élet reményében mert rossz emlékek fűznek mexikóhoz.A szüleim ezt teljesen megértették és ezzel elindultam Red County Felé...
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.